54eb244819500e4473ec7639_kamagra-online-sklep.png
Często zadawane pytania
Poniżej znajdziesz liste najczęściej zadawanych pytań. Przejrzyj poniższą listę, a jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie skontaktuj się z nami przy pomocy formularza kontaktowego lub wyślij wiadomość na adres biuro@kamagrasklep.com.pl
Jedynym miejscem, w którym możesz złożyć zamówienie jest nasza strona internetowa. Nie przyjmujemy zamówień za pośrednictwem poczty elektronicznej, ani krótkich wiadomości tekstowych SMS.
W chwili obecnej jedyną akceptowaną przez nas forma płatności jest przelew na rachunek bankowy. Pomimo tego, iż jesteśmy spółką zarejestrowana poza granicami naszego kraju posiadamy konto w polskim banku (mBank) wiec przelew jest tani i szybki. Nie wysyłamy przesyłek za pobraniem, ponieważ klienci często nie podejmują z urzędu pocztowego zamówionych przesyłek. 
Produkty są wysyłane do naszych klientów za pośrednictwem poczty polskiej jako priorytetowa przesyłka polecona. W większości przypadków towar dociera do odbiorcy następnego dnia roboczego. W ciągu 24 godzin od dokonania płatności otrzymasz od nas numer nadania przesyłki dzięki czemu będziesz mógł śledzić jej trasę. Zobacz – Poczta Polska – śledzenie przesyłki. Przesyłka może być doręczona do Twojego domu lub, jeżeli cenisz sobie prywatność, do wskazanego przez Ciebie urzędu pocztowego.
Jeżeli w trakcie składania zamówienia wybierzesz opcję dyskretnej przesyłki, wyślemy tabletki do wskazanego przez Ciebie urzędu pocztowego. Pamiętaj aby śledzić trasę takiej przesyłki, ponieważ listonosz nie dostarczy przesyłki do Twojego domu i nie zostawi w skrzynce awiza. Aby odebrać przesyłkę wystarczy udać się z dowodem osobistym do wybranego urzędu pocztowego. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o usłudze Post Restante kliknij tutaj lub tutaj.